Menu
Your Cart
Tüm ürünlerde 20% İNDİRİM  Alışverişe Başla 

Türkiye'nin Tercihi Bor vigor Motor Katkısı

Türkiye'nin Tercihi Bor vigor Motor Katkısı
-20 %
Video bulunamadı.
Türkiye'nin Tercihi Bor vigor Motor Katkısı
Petrol fiyatlarının ocak ayında gördüğü dip seviyelerinden yukarı yönelmesi ve döviz kurlarının yükselmesiyle birlikte benzin fiyatları da tırmanışa geçti. Böyle dönemlerde yakıt tasarrufu için çare arayan tüketicilerin imdadına yardımcı ürünler yetişiyor. Yüzde 100 milli şirket olan FHM Nanoteknoloji Akademisi Bor Ar-Ge Merkezi de, yakıt maliyetini aşağı çekmeyi “Bor Vigor” teknolojisi ile başardı. Bor madeni kullanılarak üretilen Bor Vigor’un “en az yüzde 12 yakıt tasarrufu sağladığı” belgelendi. Firmanın İcra Kurulu Başkanı Mehmet Can Arvas, “Dünya bor rezervinin yüzde 73’ten fazlasını barındıran ülkemizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bütün motorlu taşıtlarda metallerin sürtünmesinden kaynaklanan ısınma ve hararet olayı vardır. ‘Nanoyağlayıcı’ olan Bor Vigor teknolojisi, araçların motorunu rahatlatıyor. Dolayısıyla yüzde 15-20 arasında tasarrufla yakıta daha az para ödeniyor.

Fiziksel nanoyağlayıcı çağını açan Bor Vigor ayrıca emisyon oranını düşürüyor, motor yağının ömrünü artırıyor, kayıpları önlüyor, böylece yağ için ödenen para da azalıyor” diye konuştu. Bor Vigor ürünlerinin özellikle AB ülkelerinde ciddi rağbet gördüğünü aktaran Mehmet Can Arvas, şöyle devam etti: “1 yıl için 85 milyon avroluk ihracat anlaşması imzaladık. Bu rakamı ek talepler ile 170 milyon avroya çıkarmayı hedefliyoruz. Gelecekte otomotiv sektöründe bor, petrolün önüne geçecek ve dünyanın gözü bu anlamda Türkiye’de olacak.”

Neden Bor Vigor Kullanmak gerekir?

1-Bor Vigor kullandığınızda aracınızda yüzde 20 ye kadar tasarruf yaparsınız ve bu tasarruf 40.000 km boyunca devam eder. Mükemmel sonuçtur. GERÇEK YAKIT TASARRUFU SAĞLARSINIZ .

2-Bor Vigor kullandığınızda aracın Motor Sesi 10 dakika içinde düşer ve araç daha sessiz çalışır.

3-Bor Vigor Kullandığınız da Aracın performansı artar, daha seri olur, daha çabuk kavrar ve rampalarda  1 vites güç artışı yaşarsınız. Araç sürüşü yağ gibi olur mükemmel olur. Bu performans artışını her araç sahibi kendisi fark eder.

Bor Vigor kullandığınız da, motor yağ ömrünü 2 kat uzatır. Yani 10.000 km lik yağa ilave ettiğiniz zaman, yağın ömrü 20.000 km yapar ve bir yağ parası cebiniz de kalır.

5-Bor Vigor kullandığınız da aracınızı MOTOR ÖMRÜ uzamış olur ve rektifiye ömrü uzar.

6-Bor Vigor Kullandığınız da motor içerisinde oluşan hararet önlemiş olur ve hararetten kaynaklanan sorunlar (conta yakma vb) ortadan kalkar. Yüksek korumaya alınmış olur.

7-Bor Vigor kulladığınızda 150-160 km ile gittiğinizde dipten gelen uğultu sesi kesilir mükemmel sessizlik olur Kullanımı çok kolay olup,  herkes kendisi aracına ilave edebilir. Araç motoru sıcakken, Bor Vigor ürünü 5 dakika çalkalanarak aracın motor Yağ Kısmına ilave edilir ve araç kullanılır.

8-Bor Vigor kullandığınız da eksoz emisyon oranı düşer ve çevreye katkınız olur. Siyah duman atarsa onu engeller.

BOR VİGOR  GERÇEKTEN  TEK ÜRÜN OLARAK  8 TANE FAYDA SAĞAYARAK ARACINIZA MÜKEMMEL KORUMA SAĞLAR E SİZLERİN DE MİLYARLARCA LİRASINI TASARRUF EDER.

Hangi araçlar da ve nasıl kullanılır?

Bor Vigor tüm motorlu araçlarda kullanılır. Otomobiller 1 kutu, kamyonlar 2 kutu, tırlar 4 kutu kullanır.

Bor vigor kim tarafından üretildi ?

Bor Vigor ürünü, Bor madelerini ileri teknoloji ile geliştiren ve savunma sanayisine kurşun geçirmez yelekler yapan,motor yağ katkıları üreten Fhm Nanoteknoloji Bor Akademisi tarafından üretildi ve AB ülkelerinde, ABD de tüm eyaletlerde ve Türkiye de satılmaktadır.

Bor Vigor onaylı testleri var mı?

Bor Vigor nanoteknoloji ürünlerinin 8 tane üniversite ile çalışması mevcuttur. Üniversitelerden onaylı test raporları mevcuttur. Ayrıca test videolarından da izleyebilirsiniz. 

Bor VİGOR  öncesi ve sonrası olarak yapılan TEST sonucunda gördüğünüz gibi 12 beygirlik güç artışı raporda görülmektedir.Grafikte görüldüğü gibi 105 Hp den  117 hp ye çıkmıştır.

BOR VİGOR  NASIL ÇALIŞIR ? BU FAYDALARI NASIL SAĞLAR?

Bor Vigor  nanoteknolojik bir üründür.Motor  içerisinde yüksek ısı ve sürtünme devamlı olarak mevcuttur. Bor Vigor içerisinde kullanılan  adına BCDP adını verdiğimiz ve patenti  Fhm Nanotekooji akademisine ait olan  BOR ELMAS kristalleri kullanılmıştır. Bu kristaller 4.5 nanometre (ortalama bir saç telinin 1/100.000 oranı ) büyüklüğünde olup, yuvarlak bilye kristallerdir.Bu kristaller motor içerisinde  sürtünme katsayısını düşürerek, performansı artırır ve aşınmayı önler.Artan performans yakıtı düşürür, sürtünme katsayısı düştüğü  için yüksek hararet olmaz ve yağ ömrü 2 katına yükselir. Ayrıca düşen yakıt eksoz  emisyon oranını düşürür. BOR VİGOR fiziksel  nanoyağlayıcı olup kesinlikle kimyasal bir ürün değildir. HİÇ BİR YAN ETKİSİ OLMAYAN GÜVENLE KULLANACAĞINIZ  BOR VİGOR  KULLANARAK EKONOMİNİZE KATKI SAĞLAYINIZ.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Stok: 21
  • Model: bor-9653
  • Ağırlık: 0.00kg
19 0 ürün satıldı
Kampanya bitiş zamanı:
Gün
Saat
Dak
Sn.
55,00TL
69,00TL
Bilgilendirme